Про нас пишуть


2024 рік


 13.02.2024. Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація. Гуртківці малювали  смугастого котика

https://www.facebook.com/solorgovua/posts/pfbid027ehz6yekVGYxk9MX6tHYo6NSZqdQt9DFUGchff1AT92Cio7BojESssMnMSVLC8LPl?notif_id=1707804911708973&notif_t=mention&ref=notif

29 січня 2024 . Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація. Запрошуємо усіх бажаючих 🏃️ вивчати українську мову, говорити рідною українською мовою, удосконалювати вимову та знання у Бібліотека сімейного https://www.facebook.com/solorgovua/posts/pfbid02fmcEmGF8YLxzVUXpocoinTHccEMrVdEujxS471GT1pPxqnBPkToF3pRbBEVa4qd5l?notif_id=1706533035089664&notif_t=mention&ref=notif

26 січня 2024. Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація Бібліотека сімейного читання ім. Олеся Гончара передала на фронт окопні свічки

https://www.facebook.com/solorgovua/posts/pfbid033EvzKX8JaY4pbaw6F59JvEMSW7q5zL7y6mKWuRELG9AGkfNnrAKS7uKXaDyHDVRDl?notif_id=1706268638162459&notif_t=mention&ref=notif

19 січня 2024. Ярослав Карпець. Вітаємо переможницю третього і заключного етапу поетичного марафону #Вище_вогню https://www.facebook.com/groups/170584658856416/posts/301594885755392/?notif_id=1707066658883520&notif_t=group_post_mention&ref=notif

 *********************************************************************************************************************************************************************

2023 рік

19 грудня 2023 Благодійний фонд "ОВЕС" – волонтерство (співпраця)

4 грудня 2023 - Читачі готували вітання ЗСУ (Бібліотеки Солом’янки)

30 листопада 2023 - Відвідувачі Бібліотека сімейного читання ім. Олеся Гончара відповідали на запитання літературної вікторини "Світ героїв А. Лінгрен", знайомилися з книгами письменниці та з її життєписом (Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація)

24 листопада 2023 – Ярослав Карпець :  Читаємо з 6-ти класниками сучасну українську поезію зі збірки #Вище_вогню. (Бібліотеки Солом’янки)

Стаття про презентацію YAR Self-Harm/Самопошкодження в Бібліотека сімейного читання ім. Олеся Гончара. Дякую діткам, що завітали на презентацію, дякую директору бібліотеки Світлана Кривошеєва за запрошення й допомогу в організації заходу)

22 листопада 2023 – Ярослав Карпець : Читаємо з 6-ти класниками сучасну українську поезію зі збірки #Вище_вогню.

6-й клас 12-ої школи міста Києва завітав до Бібліотека сімейного читання ім. Олеся Гончара в Солом'янському районі міста Києва. Затишна бібліотека, яка свято береже пам' ять про видатного письменника Олеся Гончара, цього разу запросила в гості Видавнича майстерня "YAR".

В програмі було знайомство з авторкою Ada Yelagina, розповідь про поетичний марафон #Вище_вогню, учні самостійно вибирали й читали поезію зі збірки, фотосесія. Деякі відео із читанням учнів незабаром з'являться на сторінці Видавництва. Дякую Світлана Кривошеєва за запрошення й теплий прийом. До нових зустрічей!

16 листопада 2023 - До “Всесвітнього Дня ґудзиків” в Бібліотека сімейного читання ім. Олеся Гончара відкрилась виставка декоративно-промислових виробів (Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація)

14 серпня 2023 - В Бібліотеці сімейного читання імені Олеся Гончара відбулася інтерактивна зустріч "Сапери розкажуть про безпеку" із 🪖військовими 134 батальйону 114 бригади та представниками БО "БФ "З Рідною Україною в серці". (Бібліотеки Солом’янки) та Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація

10 липня 2023 - Про День рибалки для дітей і батьків у бібліотеці 😀🐠🐟🐬🐳🐋🦈 (Бібліотеки Солом’янки)

6 липня 2023 - Наше традиційне «Ой, наша Купалиця та навколо славиться». Майстер-клас з плетінння купальського вінка (Бібліотеки Солом’янки)

25 червня 2023 - Враження від фестивалю "Книжкова подія 2023". Комунікації.

 ХI МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ». (Бібліотеки Солом’янки)

21 червня 2023 - ЗАПРОШУЄМО НА ПОДІЮ.  Зустріч з О.Козинцем – афіша (Б. Солом’янки)

22 червня 2023 - Сьогодні в Бібліотека сімейного читання ім. Олеся Гончара ми говорили про те, як все встигати і при цьому мати час на творчість та відпочинок. Також про наших захисників та воду, яка знає більше, ніж ми.

Дякую за затишну камерну зустріч! (Олександр Козинець) (Чай з холодним дощем)

24 травня 2023 - Незламний Київ, незламні кияни 🥰🎨До Дня Києва читачі готували виставку малюнків "Як тебе сміли бомбити". (Бібліотеки Солом’янки)

*******************************************************************

20 КВІТНЯ 2023 - ОКСАНА ЦЬОХ «Бібліотека📚📖📝✒️📔🖇️📇

В Бібліотеці сімейного читання ім. О.Гончара відкрилась виставка моїх картин🖌️🎨🖼️

Зібрані сюжети про природу, тварин, архітектуру — олійний живопис, графіка. Дещо з творів є копіями, які я пишу для особистого задоволення та дає мені можливість навчатися помічати деталі. Ще минулого року в цей самий період художники шукали безпечні місця, щоб вибиті вікна від рашистських ракет не посікли дорогі серцю картини, навіть вивозили з міста разом з речами першої необхідності. А сьогодні, завдяки ЗСУ, можна поділитись прекрасним з усіма зацікавленими мешканцями нашого району.

Як показують події сучасної історії та минулого, бібліотека — стратегічно важливий об'єкт в Україні. Це те, що в першу чергу страшенно лякає прийдешніх окупантів. Ще з імперських царських часів бібліотека, як культурно-освітній заклад, застряє в горлі московитів, більшовиків та іншої дикої, неосвіченої нечисті з тих болотяних країв. В ній знаходяться великі багатства української філологічної, природничої, філософської, юридичної, політичної літератури, що є значною частиною нашої національної ідентичності. Бібліотека не лише зберігає літературу, а й надає до неї широкий доступ. Новенькі книги, сучасні красиві видання про мистецтво, твори класиків, науку, які можна безкоштовно переглянути у пошуках своїх ідей та натхнення. У бібліотеках проводяться культурні та просвітницькі заходи.

Особливе місце і гордість саме цієї бібліотеки — музейна кімната присвячена Олесю Гончару. Тут зібрана колекція українських традиційних виробів — вишиті рушники, костюми, предмети побуту.

До цієї бібліотеки я ходила з дитинства. Часом ми збирались усім класом учнів 22 школи м. Києва, виконували завдання з літератури, українознавства... такий був час без інтернету, та гаджетів))) І як же нам було весело, навіть попри заборону гучно сміятись в читальному залі — можливо хтось зараз з однокласників пригадує.

Запрошуємо до перегляду!

Виставка триватиме до 14 травня (окрім п'ятниці та суботи — вихідні)»

  

До річниці бібліотеки імені Олеся Гончара

Бібліотеки створювали люди,

Щоби черпати знання відусюди

Та зберігати їх належним чином, 

Щоб ті не загубились безпричинно.

І мали в цьому рацію напевно,

Бо так знання вони збирали ревно:

До схрон бібліотечних їх складали, 

А ті в книжках жили і не тікали.

Так наш заклад "Сімейного читання"

теж надає читачам певні знання,

Бо він їх  двадцять вісім років стрічає

Та вчитись по книжках допомагає.

Заклад імені Олеся Гончара

І з цим рахуватись настала пора:

Цей рік - річниця пам'яті поета:

Знаного письменника - авторитета.

Тож будем святкувати її разом

Сто п'яту річницю стрічати з гаслом

Нехай бібліотека процвітає 

Та нас новими фондами вітає.


Марина ПРОХОРЕНКО. Лютий. 2023 рік.Немає коментарів:

Дописати коментар